У Харкові відбувся страйк водіїв таксі

14 лютого у Харкові та інших містах України відбувся раніше анонсований страйк таксистів.

Водії кількох великих служб таксі не вийшли на лінію, а решта підняли тарифи, через що пасажирам довелося відмовлятися від поїздок.

Організатори акції заявили, що з 2018 року вартість паливно-мастильних матеріалів, моторного масла та зрідженого автомобільного газу зросла вдвічі. Крім того, подорожчали ціни на запчастини, послуги з обслуговування авто, продукти харчування, комунальні послуги, проїзд у громадському транспорті.

На відміну від перерахованих вище послуг, вартість проїзду в таксі залишилася практично на колишньому рівні, – зазначають організатори.

Таксисти виступають за підвищення вартості поїздок через подорожчання бензину та обслуговування машини, а відповідно – низького заробітку.

Водіям, які вирішили проігнорувати страйк та їздили на замовлення, траплялися і фейки: пасажирів на точці не виявлялося, а таксистам надходили повідомлення з пропозиціями відпочити та провести час із сім’єю.

Харків’яни почали скаржитися у соцмережах, що вранці неможливо викликати деякі служби таксі. Через підвищений попит зросла вартість поїздки.

Зокрема, за маршрут із проспекту Гагаріна до Північної Салтівки просили 500 гривень, а до Олексіївки – майже 400 гривень.

Також харків’яни зазначали, що через страйк таксі на дорогах міста поменшало пробок.

Нагадаємо.