Останні новини

Харків’янка-богатир встановила 2 рекорди України

На змаганнях в Івано-Франківську Ганна Васюк підняла гігантську гантель і разом із двома подругами простягнула зв’язку автомобілів-бетонозмішувачів.

Ганна Васюк не припиняє дивувати. Дівчина – неодноразова рекордсменка України. Місяць тому вона поповнила список своїх досягнень у вправі «дамбл» – підняла гігантську гантель вагою в 64,5 кг. Кілька тижнів вона провела у підготовці, і ось її новий результат – підйом гантелі вагою в 67,5 кг. Далі більше – найближчим часом Ганна планує встановити світовий рекорд (75 кг) у цій вправі.

Другий рекорд України Васюк розділила разом із подругами, харків’янкою Маргаритою Кучиною і киянкою Ольгою Лящук. Дівчата протягнули зв’язку бетонозмішувачів вагою 78 тонн 138 кг на відстань 6 метрів.

Довідково. Ганна Васюк – дворазова чемпіонка України з богатирського багатоборства, володарка Кубків України з богатирського багатоборства (UFSA) і з перетягування канату; ELITE атлет з армліфтингу (WPL/APL) володарка Кубка світу з кроссліфтінгу. Вона єдина дівчина, яка отримала пряме запрошення без відбору на найпрестижніший турнір World Strongest Woman, який відбудеться в США.

Нагадаємо.