Харківський легкоатлет став лідером рейтингу у січні

Ярослав Ісаченков і Ярослава Магучіх визнані найкращими легкоатлетами України в січні.

Ярослав Ісаченков виграв змагання зі стрибків у довжину на міжнародному легкоатлетичному турнірі в Негвіздах (7,96 м) і посів друге місце в Яблонці (7,52 м).

У січні Ярослав Ісаченков став кращим зі стрибків у довжину на змаганнях «Зірки в зірках», які проходили в чеському місті Негвізди.

Ярослава Магучіх виграла «Меморіал Олексія Дем’янюка», міжнародні змагання зі стрибків у висоту в Котбусі й етап World Athletics Indoor Tour в Карлсруе.

Двічі встановлювала світові юніорські рекорди зі стрибків у висоту в приміщенні (2,01 м, Львів і 2,02 м, Карлсруе), встановила рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні (2,02 м).

У голосуванні за найкращих легкоатлетів місяця за версією Легкої атлетики України беруть участь експерти (Рада ФЛАУ), ЗМІ і вболівальники. Голоси у кожній категорії рахуються як третина всіх голосів.