Фотохудожників запрошують до участі у конкурсі

Виставка «Нескучне: фотопогляди» експонуватиметься з 21 листопада по 14 грудня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини».

Організатори конкурсу та виставки, присвячених Зінаїді Серебряковій, – Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, художня галерея «Мистецтво Слобожанщини», Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», галерея Art KhPI.

«Ми пропонуємо фотохудожникам відправитися на фотопленер до Нескучного і спробувати відтворити втаємничену красу цих місць», – закликають організатори.

Оформлені у рамках або паспарту роботи (кількість не обмежується) приймаються на конкурс у галереї «Мистецтво Слобожанщини» (Держпром, 4 підʼїзд, 1 поверх) до 16 листопада 2019 р. Формат не регламентується.

Найкращі роботи будуть представлені на виставці, яка проходитиме з 21 листопада по 14 грудня 2019 р. у галереї. Робота повинна бути підписана на звороті : прізвище, імʼя автора, назва, рік створення.

На всіх учасників виставки чекають нагороди.

Протягом 2020 р. виставка в різних форматах демонструватиметься у Художньо-меморіальному музеї І. Рєпіна в Чугуєві, Пархомівському художньому музеї ім. П.Ф. Луньова, Музеї славетних харківʼян ім. К.І. Шульженко та деяких інших закладах культури.

 Довідково. Зінаїда Серебрякова (1884 – 1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучне (тепер – Харківського району Харківської області). Саме тут вона створила шедеври, які стали класикою світового мистецтва.

Нагадаємо.