Останні новини

У Харкові обговорили тему кібербезпеки країни

Відбулась щорічна конференція «Посилення кібербезпеки України».

Захід відвідали представники з різних країн. Обговорювали набутий досвід, останні технологічні досягнення та інновації. Всього у форумі взяли участь близько 150 осіб.

Спікери заходу відзначили, що технологічний розвиток є невід’ємною частиною сучасного світу. Через стрімкий потік інновацій кожен день відбуваються кібератаки.

У дискусіях Форуму взяли участь Президент Польщі (1995-2005) і член ради директорів Burisma Group Олександр Кваснєвський, директор Центру Євразія в Atlantic Council Джон Гербст та інші.

Гості форуму прийшли висновку, що в Україні досить високий рівень і є потенціал, тому потрібно залучати більше інвестицій, щоб готувати фахівців проти кібератак. Також, під час дискусій розмірковували і на тему енергетичної безпеки.

Учасники конференції прийшли до висновку, що потрібно використовувати інтерактивну взаємодію з іншими країнами і вдосконалювати систему штучного інтелекту, тому що саме це допоможе протистояти кібератакам. Це важливо і для енергетичної безпеки держави, адже багато процесів в газовидобутку сьогодні зав’язані на програмному забезпеченні.

Нагадаємо.