У Харкові пройшов всеукраїнський турнір з самбо

IV Відкритий всеукраїнський турнір з боротьби самбо, присвячений майстрові спорту міжнародного класу Олегу Кармазінському, відбувся у спортивному комплексі «Локомотив».

У турнірі взяли участь найсильніші спортсмени спортивного та бойового розділів самбо, а також кращі представники дзюдо, ММА, рукопашного бою та інших єдиноборств – всього близько 150 борців з Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Києва, Донецька, Луганська, Хмельницького та інших міст.

Головний тренер національної збірної команди України з самбо Михайло Руденко зазначив, що в останні роки цей вид спорту в країні дійсно розвивається великими темпами.

«Про це свідчить функціонування шкільної програми з самбо, проведення чемпіонатів серед силових структур, а також те, що імена таких українських самбістів, як Анастасія Сапсай, Владислав Руднєв, Анатолій Волошин відомі у цьому виді спорту в усьому світі».

За словами організаторів, наступного року ці змагання планується зробити міжнародними та кваліфікаційними для українських учасників – переможці отримуватимуть звання майстра спорту України.

Напередодні в рамках турніру були проведені змагання з самбо серед дітей, в яких взяли участь близько 500 юних спортсменів.

Нагадаємо.