Юні харківські самбісти завоювали медалі чемпіонату України

З 31 травня по 2 червня в Одеській області відбувся чемпіонат України з самбо серед юнаків і дівчат. Спортсмени Харківщини вибороли дев’ять нагород. Участь у змаганнях взяли близько 600 спортсменів 13-14 років з 19 регіонів країни, а за його підсумками збірна Харківської області завоювала 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові нагороди. Чемпіоном України в ваговій категорії до 59 кг став Максим Поміркований, який у фіналі здолав суперника з Одеської області. Ще одну золоту медаль Харківщині приніс Іван Швачко. Він успішно дійшов до фіналу у ваговій до 65 кг, де здолав самбіста з Сумської області. Срібні медалі здобули: Данило Дзьоба … Читати далі Юні харківські самбісти завоювали медалі чемпіонату України