Останні новини

Сумоїсти Харківщини вибороли нагороди чемпіонату світу

В японському місті Осака пройшли змагання серед дорослих і юніорів, на яких збірна України здобула історичну загальнокомандну перемогу, а харківські борці повернулися з шістьма бронзовими нагородами.

Участь у чемпіонаті взяли збірні команди з 29 країн світу. Українські сумоїсти здобули 4 золоті, 2 срібні та 10 бронзових нагород, а також вперше в історії посіли на чемпіонаті світу перше загальнокомандне місце.

Другими та третіми у змаганнях стали росіяни та монголи. Господарі змагань та родоначальники цього виду спорту – японці, стали лише четвертими.

У змаганнях серед чоловіків у вазі понад 115кг «бронзу» здобув Олександр Вересюк. Також на його рахунку було третє місце в командних змаганнях. Крім нього, до складу «бронзової» команди увійшов ще один харків’янин Іван Сорочан.

У змаганнях серед жінок бронзову медаль у команді виборола харків’янка Марія Дрбоян. Серед юніорок двічі на п’єдестал пошани підіймалася Дарина Коритіна, яка посіла трете місце в абсолютній ваговій категорії та в команді.

Нагадаємо.