Юні сумоїсти вибороли медалі чемпіонату Європи

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце. На рахунку харківських спортсменів чотири золоті та всім бронзових нагород. В Угорщині пройшов чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків, на якому харківські спортсмени завоювали 12 медалей, в тому числі чотири золоті. Загалом участь у змаганнях взяли понад 500 спортсменів з 11 країн. Святослав Калашніков став переможцем в командних змаганнях серед юніорів, а також виборов дві бронзові медалі – у ваговій категорії понад 100 кг та абсолютній ваговій категорії. Серед юніорок Дар’я Коритіна стала чемпіонкою в командних змаганнях та бронзовою призеркою в абсолютній ваговій категорії. Найбільшу кількість медалей харків’яни здобули … Читати далі Юні сумоїсти вибороли медалі чемпіонату Європи