Юні сумоїсти вибороли медалі чемпіонату Європи

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце. На рахунку харківських спортсменів чотири золоті та всім бронзових нагород.

В Угорщині пройшов чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків, на якому харківські спортсмени завоювали 12 медалей, в тому числі чотири золоті.

Загалом участь у змаганнях взяли понад 500 спортсменів з 11 країн.

Святослав Калашніков став переможцем в командних змаганнях серед юніорів, а також виборов дві бронзові медалі – у ваговій категорії понад 100 кг та абсолютній ваговій категорії.

Серед юніорок Дар’я Коритіна стала чемпіонкою в командних змаганнях та бронзовою призеркою в абсолютній ваговій категорії.

Найбільшу кількість медалей харків’яни здобули в змаганнях серед юнаків до 16 років.

Анна Фоміцька завоювала «золото» в командних змаганнях, а також бронзові нагороди у вазі понад 70 кг та абсолютній ваговій категорії.

В свою чергу Ярослав Гамов став переможцем в командних змаганнях, а Євген Труфанов – бронзовим призером у ваговій категорії до 75 кг.

Серед юнаків до 14 років Нікіта Каневський завоював бронзову медаль у вазі до 65 кг. Також харківські борці стали бронзовими призерами в командних змаганнях.