Останні новини

Харківські сумоїсти вибороли 29 нагород Кубку Європи

В угорському місті Ерд пройшов Кубок Європи з сумо серед дорослих та юніорів, у якому харків’яни завоювали двадцять дев’ять медалей, у тому числі шість золотих.

Участь у змаганнях взяли понад триста учасників із дванадцяти країн світу. Харківські борці в безкомпромісній боротьбі з найсильнішими атлетами Європи в загальній кількості завоювали двадцять дев’ять медалей, серед яких: шість золотих, тринадцять срібних та десять бронзових нагород.

Зокрема, серед дорослих золото виборола Дарія Коритіна (вагова категорія – до 80 кг) та ще п’ять золотих медалей привезли на Харківщину юніори: Гана Фомицька (вагова категорія – до 70 кг), Святослав Колесник (вагова категорія – до 55 кг), Дмитро Фурман (вагова категорія – до 50 кг), Кирило Сенник (вагова категорія – до 45 кг) та Микола Сенник (вагова категорія – до 35 кг).

Для дорослих спортсменів змагання в Угорщині були, як один зі етапів відбору до Всесвітніх ігор 2021 року. А також цьогоріч на сумоїстів очікує чемпіонат Європи, який у квітні відбудеться в столиці Азербайджану та у вересні чемпіонат світу у Польщі.

З блискучими результатами спортсменів та тренерський склад привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Побажав й надалі впевнено досягати поставлених цілей та яскравих перемог!

Нагадаємо.