Призові місця на змаганнях зі стрільби з лука

З 30 квітня по 04 травня 2019 року в місті Львів, проходили Всеукраїнські змагання «Олімпійські Надії» серед юніорів та кадетів зі стрільби з лука.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 7 областей України та Республіки Польщі. Учасники змагались у категорії “класичний лук”.

Серед юніорів у особистій першості перше та друге місце посіли вихованці КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» – Михайло Бойко та Володимир Каменський.

Третє місце посів представник Львівської області Іван Мельникович.

У командній першості серед юніорів команда «Харківська-1»(Кравчук Микита, Каменський Володимир, Бойко Михайло) виборола золоту медаль, срібло дісталося  команді «Львівська-1», бронза – команді «Чернівецька-1».

У командній першості серед змішаних команд, серед юніорів, команда «Харківська-1» (Кравчук Микита, Третьякова Ірина) посіли друге місце поступившись команді «Чернівецька» та випередивши команду «Львівська-1». Серед кадетів у цій категорії  команда Харківська-1 (Оніщук Валерія, Трифанов Тарас) здобули бронзу поступившись сріблом команді «Збірна України» та золотом команді «POL-1».

У рейтингу юніорської збірної команди України зі стрільби з лука за результатами змагань 2019 року спортсмени КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар»  – Бойко Михайло займає 3 місце, Третьякова Ірина – 4 місце.