На Харківщині перебуває делегація Консультативної місії ЄС в Україні

У липні цього року був призначений новий Голова Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні пан Антті Хартікайнен.

Пана Хартікайнена цікавить співпраця з Регіональним представництвом КМЄС у Харкові, стан виконання Регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки.

«Я докладно обізнаний про те, що на Харківщині дуже позитивний досвід в економічній сфері. Думаю, це через те, що ви дуже добре розумієте цей зв’язок. Ми раді, що мали можливість бути залученими до розробки стратегії громадської безпеки. Модель цієї співпраці та взаємодії, яка була розроблена у вашому регіоні, наразі буде поширена та запропонована в деяких інших областях країни»,  – підкреслює голова КМЄС в Україні.

Антті Хартікайнен також повідомив, що це його перший візит до Харківщини з моменту призначення на посаду.

Довідково. Новий Голова КМЄС в Україні понад 20 років займав низку керівних посад на державній службі в Фінляндії; з 2005 до 2007 рр. працював Заступником Голови Місії ЄС з прикордонної допомоги в Молдові та Україні.

Пан Хартікайнен вже працював в Україні, востаннє у якості експерта високого рівня проекту з  технічної та політичної допомоги в питаннях інтегрованого управління кордонами в Україні.

Нагадаємо.