Харківські спортсмени здобули медалі чемпіонату України з біатлону

На чемпіонаті України спортсмени з Харківщини здобули дві золоті та дві срібні медалі.

В спринті серед чоловіків перші два місця між собою поділили харківські біатлоністи. Перемогу з результатом 23 хвилини 57,2 секунди здобув Степан Кінаш. Срібну нагороду, відставши від лідера гонки на 13,1 сек., виборов Олександр Понамаренко. Третім у спринті фінішував Антон Дудченко з Тернопільскої області (24:24.3).

На рахунку Степана Кінаша також була срібна медаль у гонці переслідування серед чоловіків (37:19,4). Харків’янин відстав від переможця гонки Руслана Ткаленка з Чернігівської області майже на 45 сек. Третє місце посів Дмитро Грущак з Тернопільскої області (37:44.1).

У змаганнях серед жінок в спринті золоту медаль Харківщині принесла Любов Кип’яченкова (21:44,7). Суперницю з Закарпатської області Олександру Меркушину, яка посіла друге місце, вона випередила на 11,9 сек. Бронзову медаль в цій гонці здобула Олена Городня з Львівської області (22:53.7).

Крім того, харківські біатлоністи зупинилися в кроці від медалей в змішаній естафеті. Любов Кип’яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко та Степан Кінаш посіли четверте місце (1:06:22.9). Переможці із команди Сумської області обійшли харків’ян майже на 4 хвилини.