Харківські лижники вибороли медалі чемпіонатів України

Чемпіонат України з лижних перегонів серед чоловіків та жінок, а також чемпіонат України серед юніорів відбулись у селищі Яворів на Львівщині.

На чемпіонаті серед дорослих харків’яни вибороли дві бронзові нагороди. На дистанції 30 км класичним стилем серед чоловіків третє місце посів Назар Стефурак. На фініші харківський лижник поступився Олегу Йолтуховському з Вінницької області та переможцю Олексію Красовському з Сумської області.

Також бронзовим призером стала жіноча команда Харківської області в естафеті 4х5 км. До складу команди увійшли Анастасія Макарина, Катерина Боцман, Людмила Ляшенко та Оксана Коваленко. Поступилися харків’янки командам з Сумської області.

На юніорському чемпіонаті України з лижних перегонів збірна Харківської області також здобула дві бронзові медалі. У перегонах класичним стилем на 20км призером став Олексій Жуваго. Крім того, Олексій разом з Анатолієм Мелашичем, Єгором Гладуном та Олексієм Томашевським фінішували третіми в естафеті 4х10 км.

Попереду у харківських лижників ще чемпіонат України серед юнаків та дівчат, який з 22 лютого по 1 березня відбудеться в Сколе Львівської області.