Харківські легкоатлети здобули медалі чемпіонату України

Спортсмени вибороли п’ять золотих, дві срібні та п’ять бронзових нагород у командному чемпіонаті України з легкої атлетики.

Участь в змаганнях, які були основним етапом відбору збірної до командного чемпіонату Європи, що прийматиме Польща, взяли близько 450 атлетів з 25 регіонів країни.

За підсумками чемпіонату перемоги збірній Харківської області принесли:

– Юлія Шматенко – біг на дистанції 3 000 м;

– Марина Килипко – стрибки з жердиною (4,20 м);

– Ярослав Ісаченков – стрибки у довжину (7,90 м);

– Микита Нестеренко – метання диска (57,75 м).

Ще одну золоту медаль харківські легкоатлети завоювали в естафетному бігу 4х100 м серед чоловіків. До складу команди увійшли Олексій Овчаренко, Ігор Бодров, Анатолій Чорний та Ярослав Ісаченков.

Срібними призерами стали Ігор Бодров (біг на 200 м) та Анна Міщенко (біг на 1 500 м).

Бронзові нагороди вибороли Дмитро Бікулов (біг на 400 м та біг на 800 м), Тарас Шевцов (стрибки з жердиною), Ганна Дунаєвська (метання диска).

Також бронзову медаль здобула жіноча естафетна команда 4х100м, до складу якої увійшли Ірина Панаріна, Єва Подгородецька, Карина Файнберг та Аліна Калістратова.

У командному заліку збірна Харківської області посіла друге місце в спринті, третє в метаннях та четверте в стрибках.