Харків’янин здобув золоту медаль чемпіонату Європи

На Кіпрі тривають змагання із самбо серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок, на яких харківські спортсмени вже вибороли чотири медалі.

Чемпіонат зібрав спортсменів з понад 20 країн. Першими медалі розіграли юнаки та дівчата (спортсмени до 18 років). За підсумками збірна України посіла другі командні місця як серед юнаків, так і серед дівчат, завоювавши 4 золоті, 6 срібних та 5 бронзових нагород. З них 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова – на рахунку харківських самбістів.

Чемпіоном Європи став Максим Бабіч. У ваговій категорії до 53кг він успішно дійшов до фіналу, де переміг суперника з Грузії.

Срібні медалі завоювали Ангеліна Калениченко та Назар Вісков.

Бронзовим призером чемпіонату в ваговій категорії до 71кг став Кирило Солоха.

Також розіграні медалі серед юніорів та юніорок (спортсмени до 20 років). Харків’яни в цій віковій категорії не були представлені, а збірна України здобула 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей, тож посіла друге командне місце серед юніорок.