Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з самбо

На чемпіонаті світу з самбо серед дорослих, юніорів та юнаків, що проходив у Сербії, харківські спортсмени завоювали шість нагород. В змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 64 кг. чемпіонкою світу стала Анастасія Шевченко. У фіналі харківська спортсменка перемогла Віру Горелікову з Білорусі. Україну на даних змаганнях представляли 67 спортсменів, в тому числі 8 харків’ян. Окрім Анастасії Шевченко, з нагородами додому повертаються ще п’ятеро. Серед чоловіків харків’янин Грачик Осипян посів третє місце в ваговій категорії до 52 кг. Також медалі здобули юніори (спортсмени до 20 років). «Срібло» дісталося Максиму Казначєєву, який в фінальному поєдинку у вазі до 48 кг. поступився … Читати далі Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з самбо