Харків’яни вибороли «золото» чемпіонату України зі стрільби з лука

В спорткомплексі «ХАІ» відбулись змагання зі стрільби з лука в приміщенні, на яких харківські спортсмени завоювали сім нагород, у тому числі дві золоті.

Участь у чемпіонаті взяли близько 250 лучників з 15 регіонів країни, які розіграли медалі в стрільбі з класичного та блочного лука серед дорослих та юніорів.

За підсумками змагань на рахунку господарів чемпіонату були 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медалі.

У стрільбі з класичного лука спортсмени змагалися на олімпійській дистанції 70 метрів. Серед чоловіків переміг Заслужений майстер спорту України харків’янин Віктор Рубан.

У змаганнях серед жінок чемпіонкою стала львів’янка Вероніка Марченко. Харківські лучниці взяти медалі не змогли, а найкращий результат серед них показала Дарина Павліченко, яка посіла сьоме місце.

У змаганнях серед юніорів срібним призером став харків’янин Володимир Каменський. Крім того, на рахунку спртсмена ще одна срібна медаль, яку він здобув разом з іншими харківськими лучниками Олександром Грекуловим та Дмитром Ярмаком у командних змаганнях. У фіналі збірна Харківської області поступилася 1:5 суперникам з Чернівецької області.

У змаганнях серед юніорок харківська команда посіла п’яте місце. Серед чоловіків харківські команди завершили змагання на п’ятому та сьомому місцях, а серед жінок – на п’ятому та шостому.

Найбільшу кількість медалей Харківській області принесли стрільці з блочного лука. На їх рахунку – 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медалі.

Чемпіоном України в змаганнях серед чоловіків став Вадим Головко.

Серед жінок перемогла киянка Ксенія Шкляр. Харків’янка Вікторія Коваль була шостою.

В особистих змаганнях серед юніорів харківський лучник Андрій Кім посів друге місце.

У командних змаганнях серед юніорів Андрій Кім, Микита Дюняшев та Данило Сидоренко стали срібними призерами.

У командних змаганнях серед юніорок на рахунку харківських лучниць – «бронза».

Ці змагання були одним з етапів підготовки національної збірної України до чемпіонату Європи, який в травні цього року відбудеться в Туреччині, а також до олімпійського ліцензійного турніру.

Нагадаємо.