Останні новини

Закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука

25 серпня закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини».

У змаганнях взяли участь найсильніші лучники України – представники м. Києва, Вінницької, Сумської, Чернівецької, Чернігівської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Львівської і Харківської областей.

Програмою передбачено виступи в класичному (олімпійському) і блочному луці. Всього участь у змаганнях взяло близько 180 спортсменів.

Перший комплект медалей спортсмени розіграли серед змішаних команд у всіх категоріях.

В категорії класичного лука серед дорослих спортсменів харківські спортсмени Мелехов Артем, МСУ та Дубровіна Катерина, ЗМС зайняли почесне третє місце.

Серед кадетів в цьому виді програми переможцями змагань стали харківські юні лучники – Гуліч Олег та Ярмак Ірина,Ю срібними та бронзовими призерами стали  команди з м. Суми та м. Чернівці відповідно.

У категорії блочного лука переможцями стали харківські спортсмени – Охотська Віра та Головко Вадим, МСУ, залишив за собою дві команди з м. Києва.

У третій день змагань розігрувалися медалі в особистому заліку у всіх категоріях.

Серед чоловіків в класичному луці переможцем змагань став – олімпійський чемпіон 2008року, Заслужений майстер спорту України – Віктор Рубан, друге місце посів, так само харків’янин, Заслужений майстер спорту України – Олександр Сердюк і третє місце посів представник Сумської області.

Серед жінок в цьому виді програми почесне друге місце посіла харків’янка – Оніщук Валерія, поступившись золотом представниці  Сумської області, бронза дісталася львівської спортсменці.

У кадетів срібним призером змагань став харків’янин – Трифанов Тарас програвши супернику з Черкаської області і третє місце у спортсмена з м. Суми.

У категорії блочного лука серед чоловіків перемогу здобув  спортсмен з м. Вінниці, харківський спортсмен – Соколов Олександр став другим, а його колега по команді – Дорошенко Юрій став бронзовим призером змагань.

У командних змаганнях серед чоловіків (класичний лук) харківська команда стала срібним призером змагань, поступившись золотом  команді «Львівська -1», команда «Львівська – 2» виборола бронзу.

Серед жінок в цьому виді програми перемогу здобула харківська команда, срібло так само у команди з Харкова, бронзова нагорода у команди Львівської області.

Серед кадетів харківська команда «Харківська – 1» піднялися на першу сходинку п’єдесталу нагородження.

У категорії «кадети» серед дівчат  харківська команда «Харківська – 1» піднялися на третю сходинку п’єдесталу нагородження, друге та перше місце здобули команди  з Львівської та Чернівецької областей.

У командному заліку, у представників блочного лука, серед чоловіків переможцем стала команда «Харківська – І», срібло також у команди м. Харкова, бронза у команди з м. Києва.

Нагадаємо.