Харків’яни успішно виступили на турнірі зі стрільби з лука

Відкритий міський Новорічний турнір зі стрільби з лука пройшов на базі СДЮСШОР «Коммунар». В змаганнях взяли участь 112 спортсменів.

В результаті особистих змагань в групі ЗМС, МСУ, МСМК, переможцем став Володимир Каменський, який випередив олімпійців – Віктора Рубана на 3 очки (2 місце) та Катерину Дубровіну на 4 очка (3 місце).

У групі КМС п’єдестал пошани очолив Денис Царегородцев. 2 місце дісталося Івану Шестаченко. На 3 місці Софія Постельняк.

Серед спортсменів групи І розряду призові місця розподілилися наступним чином: «золото» у Кристини Косяченко, «срібло» у Ірини Ярмак, «бронза» в активі Рената Зарубіна.

У групі ІІ та ІІІ розрядів перше місце посіла Анна Шехота. Микола Мігурський став другим. Третій – Микита Єфімов.

Серед спортсменів категорії «блочний лук» «золото» виборов Олександр Соколов, «срібло» завоював Микита Мильченко, «бронза» дісталася Дмитру Шутю.