Харків’яни – переможці та призери етапу Кубка Європи з шорт-треку

Турнір Danubia Series 3-Slovenia Open-2021 відбувся у словенському Целє.

Серед Сеньорів 17-річний Данило Бергін виграв фінальні забіги на 1000 і 1500 м. На 500-метрівці підопічний Віталія Сивака отримав штраф за перешкоду руху суперника, але у підсумку таки фінішував першим у малому фіналі. Таким чином, Данило переміг у загальному заліку за сумою трьох дистанцій. Крім того, Бергін виграв і загальний залік серед Юніорів В.

Катерина Моісеєва перемогла на дистанції 333 м серед Юніорок Е, а на 500-метрівці стала третьою. У загальному заліку спортсменка здобула “бронзу”.

Єлизавета Соловйова у віковій категорії Юніорок Е виборола перемогу на 500-метрівці, стала другою на дистанції 222 м і третьою на 333 м. За сумою всіх показників спортсменка стала віце-чемпіонкою турніру.

Катерина Соловйова перемогла на дистанції 500 м серед Юніорок D, посіла четверте місце у фіналі на 777 м і у підсумку також відзначилася “сріблом”.