Харків’яни – чемпіони та призери ЧС із панкратіону

Чемпіонат світу з панкратіону відбувся у харківському Палаці спорту «Локомотив».

За медалі планетарного турніру боролися понад 400 спортсменів із усіх куточків світу. Учасники розігрували нагороди у розділах «аthlima» і «full» у трьох вікових категоріях: серед кадетів, юніорів та дорослих.

Харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Катерина Степанова (вагова категорія до 70 кг) стала чемпіонкою серед жінок в обидвох розділах. Олена Герман посіла у цій ваговій категорії друге місце в розділі «athlima» та третє – у розділі «full».

Серед чоловіків у ваговій категорії до 84 кг бронзову медаль («athlima») здобув Денис Курдінов.

Ще дві срібні медалі у такій самій вазі серед юніорів збірній України приніс курсант НУЦЗУ Сергій Лозовий. За крок від призів зупинився ще один майбутній рятівник Владислав Жевжик (вагова категорія понад 100 кг), який посів 4 місце у розділі «athlima».

Такий доробок харків’ян допоміг нашій національній команді посісти перші місця в усіх розділах та вікових категоріях.

Довідково. Україна вперше в історії приймала змагання з панкратіону такого рівня.