Харків’янка виграла Чемпіонат світу з панкратіону

Загалом українська збірна здобула 36 нагород на чемпіонаті світу з панкратіону, який відбувся у Ташкенті.

Харківська спортсменка Катерина Степанова-Шакалова, яка виступає у ваговій категорії 75 кг, стала чемпіонкою у розділах напівконтакт і контакт.

В обидвох категоріях золото також завоювали інші українці: Анна Беженар (53 кг), Аміна Накопюк (71 кг), Олена Сушко (80 кг), Кирило Горобець (84 кг), Олександр Писанко (+100 кг).

Лише у напівконтакті медалі вищого ґатунку виграли Анастасія Голінко (57 кг), Діана Григоренко (61 кг), Віталій Якименко (57 кг), Дмитро Баранов (62 кг) та Юрій Чижевський (100 кг).

У контакті чемпіонами стали Вікторія Синявіна (57 кг), Дар’я Чібісова (65 кг), Олександр Гуляєв (71 кг), Богдан Гнідко (100 кг) та Роман Кізюк (92 кг).

Така кількість медалей дозволили збірній України посісти 2 місце в командному заліку турніру: