У Харкові стартував Міжнародний туристичний форум

XI Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» проходить з 24 по 26 травня.

Цього року на туристичний форум прибула рекордна кількість учасників – 54 делегації з 21 країни, в тому числі 35 іноземних делегацій з 20 країн.

Серед почесних гостей заходу – представники Всесвітньої федерації туристичних міст (World Tourism Cities Federation), до якої входять 50 мегаполісів і туристичних центрів світу, та Всесвітньої туристської організації (ЮНВТО) – міжнародної організації ООН в галузі туризму.

В рамках заходу відбудеться міжнародна конференція «Подієвий туризм як частина креативної економіки і економіки вражень», підведення підсумків конкурсу проектів «Я люблю Харків», буде представлена ​​інформаційно-презентаційна експозиція туристичного потенціалу зарубіжних міст-партнерів, а також пройде найбільший в Україні Міжнародний фестиваль мистецтв і подорожей, мета якого – підтримка аудіовізуальних мистецтв, які розкривають тему подорожей і туризму.

Крім того, учасники та гості форуму зможуть взяти участь в етнографічній програмі, присвяченій спадщині українського філософа і письменника Григорія Сковороди.

Нагадаємо.