Ситуацією з тарифами на проїзд займатиметься прокуратура

Прокуратура Харківської області внесла до єдиного реєстру відомості по ч. 2 ст. 382 КК України (умисне невиконання судового рішення посадовими особами).

Мова йде про рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19 лютого за позовом про призупинення рішення виконавчого комітету міськради про підвищення тарифів на проїзд в метрополітені, трамваях і тролейбусах.

Згідно з рішенням, на час розгляду скарги по суті, дія нових тарифів, запроваджених з 7 лютого 2019 року, призупинена.

Нагадаємо, Харківський антикорупційний центр звернувся до суду з позовами про скасування підвищення вартості проїзду. Вчора, 19 лютого, Харківський окружний адміністративний суд задовольнив заяву про забезпечення позову по встановленню нових тарифів в наземному і підземному електротранспорті.

У прокуратурі відзначили: «Вартість проїзду повинна бути такою, яка була до введення нових тарифів. Однак посадові особи Харківської міської ради не виконали рішення суду. Станом на ранок 20 лютого тарифи в громадському транспорті не були приведені у відповідність».

ФОТО з фейсбук

У міськраді заявили, що не зможуть виконати рішення в короткі строки, оскільки потрібен час на підготовку. У міськраді також пояснили, що рішення суду буде оскаржено.

 Нові тарифи на проїзд почали діяти з 7 лютого.

Нагадаємо.