Силовий блок Харківщини готовий до виникнення надзвичайних ситуацій

В Харківській облдержадміністрації відбулась нарада, присвячена питанням оборони та безпеки в області. У заході взяли участь керівники силових структур Харківщини.

Керівники обласних підрозділів Служби безпеки України, Нацполіції, прикордонної служби, ДСНС, територіальної оборони, Національної гвардії України наголосили на цілодобовій готовності, постійному моніторингу та чіткому відпрацюванні особовим складом усіх можливих сценаріїв.

Начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Роман Дудін наголосив, що силовий блок Харківщини готовий до виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій. Зі свого боку командир 4-го прикордонного загону Державної прикордонної служби Олег Ковальчук запевнив, що прикордонники Харківщини не спостерігають активності на кордоні з сусідньою державою.

За словами голови Харківської ОДА Олега Синєгубова, згідно з Законом «Про основи національного спротиву» за чітко визначеним планом в області формуються підрозділи тероборони.

Також проводяться планові заходи обласної адміністрації, зокрема фінансування програм, які спрямовані на підвищення обороноздатності країни.

Нагадаємо.