У Харкові пройшла урочиста церемонія випуску молодих лейтенантів

85 випускників Військового інституту незабаром почнуть виконувати свої службові обов’язки по місцях призначення.

На території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася урочиста церемонія 85-го випуску молодих лейтенантів.

На святковому заході були присутні представники командування сухопутних військ України, керівники виконавчих органів влади, ректорату НТУ «ХПІ», викладачі та курсанти інституту танкових військ.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистій церемонії вручення дипломів випуску, яка відбулася на плацу інституту.

«Упевнений, що роки, які ви провели в інституті, зробили вас професіоналами своєї справи. Будьте гідними звання випускника одного з найкращих військових навчальних закладів України, усвідомлюйте відповідальність за життя своїх підлеглих та майбутнє нашої держави, й нехай сьогоднішній день залишиться у вашій пам’яті назавжди».

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у навчально-виховний процес з підготовки спеціалістів та з нагоди випуску офіцерів Сергій Чернов відзначив нагородами обласної ради полковника Миколу Корчагіна та підполковника Олексія Клімова.

За традицією під час урочистого заходу прозвучала клятва молодих лейтенантів у вірності військовій присязі та кодексу офіцерської честі збройних сил України. Незабутнім моментом церемонії стало прощання з Бойовим Прапором інституту і проходження випускників й особового складу урочистим маршем.

Нагадаємо.