Сьогодні останній день воєнного стану!

Сьогодні закінчується термін дії воєнного стану, який запровадили у 10 областях України 26 листопада 2018 року строком на 30 діб.

З початком воєнного стану ЗСУ, Нацгвардія та СБУ були переведені у повну бойову готовність. Армія перемістила свої підрозділи в області, де було введено ВС.

В цей період були проведені масштабні збори як у складі бригад (до 15 діб), так і в складі навчальних центрів (до 20 діб). Також в областях, де запроваджено воєнний стан, провели масові збори з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб.

Правоохоронці перейшли на посилений режим несення служби.

В Україні запровадили додаткові заходи із забезпечення охорони й оборони об’єктів, які перебувають у сфері управління Мінінфраструктури. Міністр Володимир Омелян доручив посилити заходи безпеки на вокзалах, залізничних станціях, аеропортах, портах та інших об’єктах.

30 листопада оголосили про обмеження на в’їзд для росіян. В Україну перестали пропускати росіян-чоловіків віком від 16 до 60 років, які не можуть довести, що їдуть виключно з мирною метою.

В областях України, де запроваджено воєнний стан, посилили моніторинг стану навколишнього середовища. Зокрема, у структурі Центру громадського здоров’я забезпечили посилений режим роботи відділу з реагування на надзвичайні події та ММСП (міжнародні медико-санітарні правила).