У Харківській області ситуація стабільна та керована

 

За інформацією прес-служби Міністерства оборони України, 1 грудня, під головуванням командувача військ оперативного командування «Схід» генерал-лейтенанта Олександра Красноока відбулася координаційна нарада з керівництвом обласних держадміністрацій і силових структур Дніпропетровської, Запорізької і Харківської областей.

Мова йшла про особливості взаємодії військового командування, органів державної влади і місцевого самоврядування щодо запровадження та здійснення у Запорізькій і Харківський областях заходів і повноважень, передбачених Законом України «Про правовий режим воєнного стану».

Зокрема, було розглянуто та позитивно вирішено питання підтримання постійного оперативного зв’язку органів управління Збройних Сил України, інших військових формувань та органів державної влади. Особливу увагу було приділено питанням територіальної оборони, забезпечення ресурсами відповідних підрозділів та підготовки до проведення зборів резервістів першої черги.

Підбиваючи підсумки наради, генерал-лейтенант Олександр Красноок відзначив, що у Харківській та Запорізькій областях, як і в цілому у регіоні, ситуація стабільна та керована.