Останні новини

Розгляд апеляційної скарги проти мера Харкова перенесено

 

Сьогодні, 7 грудня, в Апеляційному суді Полтавської області повинні були розглянути апеляційну скаргу Сергія Ряполова, який не згоден із закриттям справи щодо мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців.

Однак харківський фігурант справи не з’явився на судове засідання. За словами одного з адвокатів Кернеса, у нього діагностували гострий бронхіт з астматичним компонентом.

З цієї причини в Апеляційному суді Полтавщини відклали розгляд провадження щодо мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців.

Прокурор Генеральної прокуратури Олександр Ганілов та потерпілий Сергій Ряполов наполягали на розгляді справи. Прокурор висловив усне клопотання про зупинення провадження щодо Кернеса та продовження слухання щодо його охоронців – Віталія Блинника та Євгена Сміцького.

Також, Ряполов наполягав на примусовому прибутті Кернеса до суду.  Колегія суддів ухвалила, що відсутні причини для цього. Прокуратура та потерпілий Сергій Ряполов подали апеляції щодо ухвали судді Київського райсуду Полтави.

 

Нагадаємо. 10 серпня Київський райсуд Полтави закрив кримінальне провадження у справі Харківського міського голови. Геннадія Кернеса та двох його охоронців звинувачували у викраденні та побитті учасників Євромайдану – Сергія Ряполова та Олександра Кутяніна.