Шахрай на сайтах знайомств отримував дані банківських карток чоловіків

Кіберполіцейські Харківщини викрили чоловіка, який незаконно отримував грошові кошти з банківських карток громадян.

Зловмисник під виглядом молодих жінок підшукував жертв серед чоловіків на сайтах-знайомств, пропонував відвідати культурні заходи та придбати квитки. У подальшому він надсилав посилання на фішинговий сайт з продажу онлайн-квитків та заволодівав коштами потерпілих.

Встановлено, що 20-річний юнак розміщував оголошення на сайтах знайомств та спілкувався від імені дівчини. В ході листування з жертвою зловмисник пропонував разом відвідати будь-який культурний захід (кіносеанс, концерт, виставу) та надсилав у месенджері посилання на фішинговий сайт з продажу онлайн-квитків. Під час придбання квитків потерпілі заповнювали форму із зазначенням реквізитів своїх банківських карток (СVV-код, термін дії). Таким чином шахрай отримував доступ до персональних даних та приватної інформації стосовно банківських карток потерпілих та за допомогою різноманітних платіжних систем перераховував кошти на підконтрольні йому рахунки.

Поліцейські із залученням бійців полку поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області провели обшук за місцем мешкання фігуранта, в ході якого вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та банківські картки.

Максимальне покарання згідно з санкцією статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо.