Харків’яни порушують карантинні обмеження «червоної» зони

З початку переведення Харківщини до «червоної» зони карантинних обмежень поліцейські склали 21 адмінпротокол та винесли 35 постанов про порушення.

У 35 випадках правопорушники перебували в громадських місцях без засобів індивідуального захисту, а приватний підприємець не припинила роботу кіоску у Харкові.

Відносно порушників поліцейські склали 21 протокол про порушення правил щодо карантину людей.

Ці порушення, в основному, були виявлені в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Санкцією статті передбачено штрафи для громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і для посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Також за фактами перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, поліцейські винесли 35 постанов.

За санкцією ч. 2 ст. 44-3 КУпАП передбачено накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо.