Останні новини

Сергій Чернов взяв участь у масштабному IT-форумі

Харківський IT-Кластер презентував підсумки дослідження IT-галузі регіону KHARKIV IT RESEARCH 2021, проведеного за участю компанії «Великої четвірки» KPMG.

Форум зібрав більше 500 гостей з усієї України та більше 30 спікерів у чотирьох дискусійних панелях. Під час заходу власники ІТ-бізнесу, представники національної влади, інвестиційних фондів і професійних спільнот обговорили ключові виклики для подальшого розвитку ІТ-галузі  та її досягнення.

У заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Відбулась презентація результатів дослідження IT-сфери Харьківськоі області, панельна дискусія з експертами галузі та учасниками міжнародних форумів, спілкування з керівниками та власниками IT-компаній. Харьків – перший серед регіонів та другий по розміру IТ-центр в Україні після Києва. IT-індустрія стрімко розвивається», – прокоментував Сергій Чернов.

Зокрема, за результатами дослідження, які були презентовані на форумі, галузь регіону налічує понад 510 сервісних і продуктових ІТ-компаній, а кількість ІТ-фахівців перевищила 45 тисяч осіб. За два роки пандемії IT-індустрія в Харкові зросла на 29 %, а її сумарний об’єм продажів у 2021 році очікується на рівні 1,5 млрд дол. США, забезпечивши зростання на 53 % у порівнянні з 2019 роком.

Нагадаємо.