Сергій Чернов: Влада має підтримати бізнес і населення та встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів

З початку 2021 року в Україні зросли тарифи на газ та електрику для населення, що вже викликало протести у різних містах.

«Щодня на пошту і в приватні повідомлення надходять звернення стосовно ситуації навколо підвищення тарифів. Ситуація сколихнула всіх, навіть тих, хто раніше отримуючи платіжки з новими тарифами, мовчки йшов до банків і сплачував.

Зі свого особистого досвіду скажу наступне. Керуючись ст..43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламентом Харківської обласної ради, зважаючи на загальність та важливість питання забезпечення життєдіяльності мешканців області в умовах пандемії, необхідно звернутись до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, з питанням щодо непомірного підвищення тарифів на електроенергію та природний газ. При тому, що експертне середовище публікує розрахунки про можливість навпаки зниження тарифів в країні, в котрій у достатній кількості видобувається газу та вугілля, щоб забезпечити населення України та бюджетну сферу», – прокоментував депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов, відповідаючи на запитання журналістів.

З відповідними Зверненнями до Кабінету Міністрів України щодо перегляду тарифів на тепло, електроенергію та холодну воду вже звернулись депутати обласних, районних , міських, селищних рад.

«В умовах тривалого карантину, падіння економіки та зростання рівня безробіття, особливо в сільській місцевості, влада має підтримати бізнес і населення та встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів.

Переконаний, що Харківська обласна рада повинна також долучитись до цієї ініціативи, заради громадян, які на останніх виборах висловили нам свою довіру!», – додав Сергій Чернов.

Нагадаємо.