Ветерани пожежної охорони та місцеві мешканці об’єднуються у добровільні пожежні формування

На Харківщині цілий ряд населених пунктів були відрізані від пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС.

Для ліквідації пожеж у ці міста та села шлях слідування рятувальників сягає понад 80 км.

Зокрема, у селищі Слобожанське Чугуївського району, начальник караулу 46-ї державної пожежно-рятувальної частини молодший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Коноплич організував добровольчій пожежний підрозділ, до складу якого увійшли ветерани нашої служби та місцеві мешканці. Вони вже заступили на цілодобове чергування та оперативно готові реагувати на всі пожежі та надзвичайні ситуації.

Так, минулої доби, 27 лютого добровольці вже здійснили виїзд для ліквідації пожежі у селі Благодатне. Внаслідок ворожих артилерійських обстрілів були розтрощені дві житлові двоповерхівки, а також зайнялись господарчі споруди, гаражі та автомобілі. Існувала загроза розповсюдження пожежі на значну площу. Добровольці оперативно прибули до місця займання та швидко загасили полум’я.

«Нагадуємо, кожен ветеран, якщо має сили та бажання допомогти побратимам може звернутися до керівника підрозділу у якому він проходив службу до звільнення та допомагати нашим рятувальникам реагувати на виклики. Особлива потреба є у сільській місцевості нашої області», – сказано у повідомленні ДСНС.

Нагадаємо.