Сергій Чернов презентував работу УАРОР профільному Комітету Верховної Ради

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Новому складу профільного Комітету Сергій Чернов розповів про напрямки і пріоритети діяльності Асоціації, взаємодію з органами державної влади і міжнародними партнерами.

Зокрема, Сергій Чернов розповів:

«Українська асоціація районних та обласних рад представляє інтереси двох рівнів самоврядування – регіонального та субрегіонального.

До Асоціації входять:

– Верховна Рада АРК,

– 24 обласні ради,

– 431 районна рада (з 489),

– чотири колективні представники – обласні Асоціації органів місцевого самоврядування Тернопільщини, Харківщини, Вінниччини і Полтавщини».

Головними пріоритетами діяльності Асоціації, повідомив Сергій Чернов, є реформування місцевого самоврядування, місцевий і регіональний розвиток, публічні фінанси, соціальні питання, земельні відносини та природокористування, запобігання та протидія корупції.

Для реалізації цих завдань УАРОР здійснює нормотворчу роботу, готує звернення до інститутів державної влади; через колегії і консультативно-дорадчі органи комунікує з держорганами; організовує обмін досвідом та кращими практиками; проводить Інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Також, мова йшла про підсумки роботи, основні досягнення і плани УАРОР.

Нагадаємо.