Останні новини

У Харкові відбувся турнір з пляжного волейболу

Відбірковий етап провели у парку Горького, а матчі на виліт — на спеціально облаштованому майданчику у спальному районі міста.

Змагались жіночі та чоловічі команди. Передає МГ «Объектив».

Розділ національних турнірів за рівнем «зірковості» відбувається протягом трьох років. Більше «зірок» — більше очок — як для пари, так і для кожного гравця. За цим рейтингом визначиться склад на фінальний тур. Крім того, вищий статус змагань передбачає більшу частку призового фонду кожному з медалістів.

Жіночий фінал, в якому зустрілися дві запоріжські пари, уособлював дуель молодості і досвіду. 16-річні Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко у першому сеті мінімально програли дорослим землячкам. Але надалі перехопили ініціативу, у запеклій боротьбі взяли другу партію, а за нею і вирішальну, скорочену.

У чоловічому фіналі відомій парі у складі дніпровця Євгена Журавля і сумчанина Максима Гладуна протистояли два Максими з Полтави — Ведашенко і Дінець. На початку турніру їх вважали темними конячками, і це допомогло дістатися головного протистояння. В ньому вони на рівних грали з іменитими суперниками, але клас є клас. Журавель і Гладун перемогли в двох сетах.

Цього уїк-енду у селі Короповому Зміївського району відбудеться п’ятизірковий Кубок України з пляжного волейболу.

Нагадаємо.