Розпочався прийом заявок на участь у тренінговій програмі «Академія культурного лідера»

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошує відкритий конкурс для відбору учасників з підготовки культурних менеджерів для територіальних громад України.

Метою програми «Академія культурного лідера» є підготовка лідерів культури, націлених на демократизацію та активізацію залученості різних груп громадян у публічне та культурне життя локальної спільноти через нові культурні можливості та учасницькі урбаністичні інтервенції.

Кінцева мета програми – створити мережу лідерів, які сукупно володіють комплексними наборами навичок та знань для втілення трансформаційних проєктів в локальних громадах.

Тривалість програми: листопад 2021 року – жовтень 2022 року.

Присутністю на онлайн-модулях та онлайн-заходах вважається присутність із включеною веб-камерою протягом щонайменше 90% часу. У разі неможливості забезпечити власну присутність протягом 90% часу, учасники автоматично відраховуються із Академії культурного лідера.

У разі проходження усіх етапів навчання кожен учасник отримає сертифікат про завершення навчання від Міністерства культури та інформаційної політики України і House of Europe.

Відбірковий етап здійснюється виключно в електронній формі.

Кандидати на участь в Академії мають надіслати електронною поштою на адресу: CultureAcademy3.0@gmail.com не пізніше 17:00 за київським часом 08 листопада 2021 року конкурсну заявку.

Нагадаємо.