Розпочався прийом документів кандидатів на місцеві вибори

В понеділок 19 листопада, розпочався процес висунення кандидатів в депутати, а також кандидатів на посади сільських, селищних і міських голів на місцевих виборах, призначених на 23 грудня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба ЦВК України.

Прийом документів триватиме до 28 листопада.

«Подання в ТВК документів для реєстрації кандидатів в депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 28 листопада включно. А до 29 листопада включно територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації», – вказується в повідомленні.

У виборах зможуть взяти участь місцеві організації 46 політичних партій, список яких оприлюднено на сайті ЦВК.

Дозвіл офіційних спостерігачів на виборах отримали 18 громадських організацій.

Нагадаємо. У жовтні Центральна виборча комісія призначила перші та додаткові вибори в низці об’єднаних територіальних громадах на 23 грудня. За даними прес-служби Центрвиборчкому, загалом комісія призначила перші місцеві вибори у 125 ОТГ (15 міських, 22 селищних, 88 сільських ОТГ). До складу цих 125 ОТГ увійшли 534 місцеві ради (міських – 15, селищних – 27, сільських – 492).