Протягом дня правоохоронці зареєстрували сім порушень передвиборчого процесу

У Харківській області протягом 27 березня правоохоронці зареєстрували сім повідомлень про порушення Закону «Про вибори Президента України».

Зокрема, за даними відділу комунікації ГУ НП України в Харківській області, 27 березня до Московського відділу надійшло повідомлення про те, що в агітаційному наметі на проспекті Ювілейному троє невідомих нанесли тілесні ушкодження волонтеру від кандидата у президенти.

Медики доставили 32-річного чоловіка до лікарні із забоєм гомілки та скроневої області. Вирішується питання про кваліфікацію події.

До Холодногірського відділу звернувся мешканець Харкова із повідомленням про те, що у провулку Верхівському невідомий пошкодив білборд.

До Київського ВП звернулась мешканка будинку, розташованого на вулиці Академіка Барабашова, з метою отримання інформації про номер та адресу розміщення виборчої дільниці за місцем її реєстрації для внесення змін до списку виборців, куди начебто не включили її онука.

До Харківського ВП  звернувся мешканець міста Південне та повідомив про відсутність у списках виборців його бабусі, зареєстрованої у Харкові. Через деякий час чоловік знову звернувся до поліції та заявив про те, що працівники міської ради відмовили спрямувати комісію за місцем мешкання його хворої бабусі.

Правоохоронцями проводяться перевірки.

Нагадаємо.