Зеленський розповів у Харкові про свої політичні плани

Перебуваючи у Харкові відомий лідер шоу «95 квартал» Володимир Зеленський, поспілкувався з журналістами на тему своїх політичних переконань.

19 грудня перед початком концерту, артист розповів, що не бажає, аби його асоціювали з будь-яким нинішнім українським політиком.

«Я вважаю, що вони дискредитували і себе, і свій статус, і країну. Я з ними в одному ряду не збираюся стояти навіть теоретично. Нам із вами важливо відокремити зерно від полови. Достатньо нам досвіду, тільки дурні на помилках не вчаться. Майже 30 років минуло. Хіба цього не достатньо, щоб зрозуміти, що їхній час збіг? Хочемо зберегти країну – нічого обговорювати той мотлох. Італійці мотлох, тим паче під Новий рік, викидають на смітник. Це моя позиція щодо порівняння з будь-якими політиками».

Від запитань щодо своєї можливої участі у президентських виборах, Зеленський ухилився, проте заявив, що не боїться жодної відповідальності.

«Я хотів би, щоб на посаді президента опинилася та людина, яку справді хочуть бачити громадяни. Щоб президент був порядною і чесною людиною, котра раніше не мала стосунку до політики», – додав гуморист.

Водночас, Зеленський не забув підкреслити, що першочерговим завданням будь-якого президента має бути встановлення миру та економічної стабільності в Україні.

Тим часом соціологи активно обговорюють шанси актора на випадок участі у виборах. За результатами різних досліджень, він став одним  із фаворитів майбутніх перегонів.