Обласна рада проведе службову перевірку щодо фактів зловживання посадовими особами Обласної клінічної лікарні

Про службове розслідування йшлося під час засідання Робочої групи щодо здійснення контролю за виконанням заходів Комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини».

За результатами роботи Робочої групи, яка займалася перевіркою фактів перевищення повноважень та можливого зловживання службовим становищем посадовими особами Обласної клінічної лікарні, було підготовлено та направлено лист до прокуратури Харківської області з наданням усіх напрацьованих матеріалів.

У відповідь прокуратура звернулася до обласної ради з проханням провести службову перевірку стосовно діяльності посадових осіб Обласної клінічної лікарні під час здійснення закупівлі медичного обладнання, його використання, обліку та розподілу між медичними закладами регіону.

Також членами Робочої групи було наголошено, що ніяких пояснень від генерального директора Обласної клінічної лікарні до Харківської обласної ради не надходило.

Наразі діяльність Робочої групи вирішено завершити, а напрацьовані матеріали буде передано до комісії з проведення службового розслідування.

Нагадаємо.