На Харківщині триває візит делегації з провінції Хейлунцзян

У ході візиту учасники делегації Китайської Народної Республіки висловили надію про подальшу співпрацю між Харківською областю та провінцією Хейлунцзян КНР.

Заступник голови Народного уряду провінції Хейлунцзян КНР Не Юньлін:

«Ми вважаємо найбільш перспективними напрямками співробітництва галузі сільського господарства та промисловості. Але крім економічного співробітництва є перспектива взаємодії в освітній та культурній сферах».

Гості наголошували на схожості Харківського регіону і провінції, що проявляється у погодних умовах, виробничих потужностях, розвинутих галузях виробництва.

Минулого року зовнішньоторговельний оборот між Харківщиною та Китайською Народною Республікою склав 357,3 млн дол США і збільшившись на 13,5% у порівнянні з попередніми роками.

За січень-квітень 2019 року експортні поставки харківських підприємств до Китаю склали 5,7 млн дол США та збільшились на 39,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема експортували турбогвинтові двигуни для гелікоптерів, гідродвигуни роторні для літаків цивільної авіації, борошно пшеничне та борошняні кондитерські вироби, шоколадні цукерки з какао.

Довідково. У 2016 році Харківщина підписала Договір із провінцією Хейлунцзян про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.

Нагадаємо.