Харківські плавці блискучо виступили на чемпіонаті України

Відкриті змагання серед юніорів зібрали в басейні «Акварена» 326 спортсменів з 21 області країни та Києва. Також участь взяли плавці з Азербайджану.

На рахунку збірної Харківської області – 5 золотих, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Найбільшу кількість нагород Харківщині принесла Карина Снітко. Вона перемогла на п’яти дистанціях: 50м, 100м, 200м, 400м та 800м вільним стилем, також стала бронзовою призеркою на дистанції 50м батерфляєм та була четвертою на фініші 100м батерфляєм.

Крім того, Карина виборола срібну нагороду разом з іншими харків’янками – Євгенією Стецуріною, Марією Гурейковою та Маргаритою Струтинською в жіночій естафеті 4×100м вільним стилем, поступившись першим місцем команді Дніпропетровської області.

Євгенія Стецуріна також фінішувала третьою на дистанції 800м вільним стилем.

Ще дві бронзові медалі здобув Кирило Костенко – 3-е місце 400м та 1500м вільним стилем.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за командою Дніпропетровської області, а третє – у плавців Києва.