Останні новини

«Марш сердитих харків’ян»

Активно анонсовану в мережі інтернет акцію проведуть 23 лютого під стінами харківського міськвиконкому.

За словами ініціаторів, «сердиті харків’яни» протестуватимуть проти тарифів. В соціальних мережах в акції протесту вбачають політичний підтекст.

Учасники акції запевняють, що мають намір висловити свій протест проти злісного невиконання судового рішення. Організатори наголошують, що підвищення проїзду в Харкові ще 19 лютого було скасоване Харківським окружним адмінсудом, проте міськрада не стала дотримуватися відповідного вироку.

Захід був організований Харківським антикорупційним центром, в якому наголошують, що рішення суду набирає чинності з моменту його винесення. А це означає, що вже 20 лютого тарифи повинні були повернутися до старого рівня. Але Міськвиконком і два КП проігнорували рішення суду, що сильно обурило харківських активістів.

«Ми, злі харків‘яни, активісти, йдемо під міськраду, щоб висловити свою позицію і змусити міськраду виконувати рішення суду, – наголосили організатори, – зберемося, поспілкуємося і … прогуляємося. Маршрут прогулянки – секрет. Запрошуємо громадські організації та політичні партії в співорганізатори маршу».

Акція розпочнеться на площі Конституції о 15.00.