Апеляційний суд закрив справу по тарифах в метро

Харківський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу антикорупціонерів у справі про встановлення нової вартості проїзду в метро.

Як прокоментував представник суспільної організації Євген Лисичкін: «Ми вважаємо, що рішення про закриття справи необхідно скасувати. Виконком повторно проводив процедуру підвищення цін на проїзд в підземці. Це говорить про те, що вони погоджуються з помилками, які були зроблені під час лютневого зростання вартості.

Виходячи з цього, закриття справи можливе лише після рішення суду, яке на законному рівні підтверджує цей факт».

Представник виконкому міськради Костянтин Прокоп’єв у свою чергу заявив, що нове рішення про підвищення тарифів було прийнято, щоб забезпечити участь громадськості в обговоренні.

Прокоф’єв також висловився проти задоволення апеляції активістів. За його словами, громадяни не зверталися до міськради зі скаргами про матеріальний збиток, а в позовних вимогах йдеться лише про участь в обговоренні.

Суд, заслухавши позиції учасників процесу, залишив скаргу антикорупційного центру без задоволення. Рішення може бути оскаржене в касаційному порядку протягом 30 днів.

Тепер активісти мають намір звертатися до Верховного суду України.

Нагадаємо.