Кадровий потенціал самоврядування вимагає нового підходу в підготовці

Про реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та керівного складу рад йшлося у Києві на засіданні колегії Національної агенції з питань державної служби.

За підсумками діалогу дійшли висновку, що кадровий потенціал на місцях потребує зміцнення та якісного оновлення.

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов переконаний, що зміни в кадровому питанні можливі лише після того, як на місцях почнуть закладати в бюджет фінансові ресурси для цільової підготовки та перепідготовки кадрів.

«Раніше ми використовували практики країн, які пройшли глибоке реформування публічного управління, але вже сьогодні є чимало кращих вітчизняних напрацювань. Вони адаптовані до наших умов та ментальності.

Сьогодні часто звучить теза про оновлення кадрів. І її чомусь сприймають, як необхідність омолоджувати кадри. Хоча насправді йдеться про потребу модернізації знань і навичок усіх людей, незалежно від віку. Головне, щоб ці люди навчилися привносити у роботу інноваційні знання».

 Довідково. Національне агентство України з питань державної служби є центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, забезпечує функціональне управління державною службою в державних органах.

Нагадаємо.