Голові «Східного корпусу» Олегу Ширяєву продовжили арешт

Київський районний суд Харкова продовжив арешт колишньому командиру Національної поліції та голові ГО «Східний корпус» Олегу Ширяєву.

«Підозрюваному Ширяєву Олегу Вікторовичу термін утримання під вартою в державній установі Харківський слідчий ізолятор продовжити в рамках терміну досудового розслідування до 12 грудня 2018 року включно» – сказано в рішенні, яке оголосила суддя Наталя Єфименко в п’ятницю, 9 листопада.

Сумму застави суддя визначила в 1 млн. 4340 грн.
На апеляцію рішення є п’ять днів з моменту його оголошення.

 

Нагадаємо. Арешт активіста пов’язаний з нападом на будинок начальника Краснокутського райвідділу Національної поліції в грудні 2015 року. Тоді після мітингу, в якому брали участь місцеві жителі та представники громадської організації Громадянський корпус «Азов», незадоволені роботою поліції, зокрема, з розслідування зґвалтування та вбивства 15-річної дівчинки, учасники пішла спочатку до будинку відстороненого від виконання обов’язків начальника Краснокутського РВ НП, вибили там вікна, звалили паркан і стали кидати «коктейлі Молотова». Потім натовп попрямував до будинку його заступника, де поводився так само.