Останні новини

В облраді обговорили невідкладні заходи щодо попередження розповсюдження коронавірусу

Учасники наради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – представники місцевого самоврядування, виконавчих органів влади, медичних установ та силових структур – ухвалили перелік заходів із запобігання поширенню COVID-19.

Заходи, передовсім, стосуються обмеження присутності людей у громадських місцях, зокрема, у транспорті, лікарнях, пунктах торгівлі, а також готовності медичних установ до невідкладних дій.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов повідомив, що 12 березня підписав розпорядження «Про невідкладні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19», де рекомендовано органам місцевого самоврядування регіону, керівникам установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад області  розробити заходи щодо забезпечення неухильного виконання постанови Кабміну «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та положень протоколу позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також рекомендувати депутатам обласної ради обмежити спілкування, зустрічі з виборцями та участь у інших масових заходах.

«Для виконавчого апарату обласної ради робочі місця забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Вчора був напрацьований механізм стимулювання лікарів та медичного персоналу інфекційних лікарень, у тому числі дитячої. Ще до того, як Верховна Рада ухвалила відповідний закон. Усі пов’язані питання на контролі, вимоги, визначені Кабінетом міністрів, виконуються», – сказав Сергій Чернов.

Керівники обласних органів влади та відомчих регіональних підрозділів обговорили стан готовності до впровадження заходів, що попереджають поширення вірусу, питання безпеки громадян та персоналу, а також координації дій на період карантину.

Нагадаємо.